Partneriams

Vystykite savo verslą su didmenineprekyba.lt
Bendradarbiavimo pasiūlymas

„Center of Commerce“ – viena stipriausių didmeninės prekybos ir logistikos įmonių Lietuvoje ir Baltijos šalyse, siūlanti plataus spektro prekes dideliais kiekiais. Kviečiame tapti mūsų elektroninės parduotuvės didmenineprekyba.lt partneriais ir parduoti savo prekes mūsų svetainės lankytojams. Mes perimsime dalį jūsų rūpesčių, kad jūs galėtumėte efektyviai taupyti savo laiką ir finansus – mūsų komanda bus atsakinga už jūsų prekių administravimą el. parduotuvėje, prekių sandėliavimą, supakavimą bei pristatymą klientui.

Kokią naudą gaunate?

 • Laimingas klientas – sėkmingas verslas. Klientai vertina galimybę rinktis iš plačios prekių pasiūlos. Apsipirkdamas didmenineprekyba.lt parduotuvėje vienu metu klientas gali užsisakyti tiek jūsų, tiek kitų gamintojų prekes.
 • Efektyvus jūsų laiko taupymas. Bendradarbiaudami su mumis, jūs taupote savo laiką. Mes esame atsakingi už jūsų prekių administravimą didmenineprekyba.lt parduotuvėje, perimame prekių sandėliavimo, supakavimo ir pristatymo darbus. Esame subūrę patyrusių specialistų komandą, kuri susitvarkys su visomis įmanomomis detalėmis, kad jūs visą savo dėmesį galėtumėte skirti verslo plėtrai.
 • Nuolatinė prekių kontrolė. Jūs visuomet galėsite stebėti savo prekių likučius. Kiekvieną mėnesį gausite ataskaitas apie parduotas prekes. Mes būsime atsakingi už nuolatinę proceso patikrą ir pervežimo paslaugų vykdymą, užtikrindami sklandų ir saugų prekių pristatymą.
 • Mūsų paslaugos prisideda prie jūsų verslo augimo.  Parduodami prekes didmenineprekyba.lt parduotuvėje jūs turėsite galimybę pasiekti didesnę auditorijos dalį, padidinti pardavimus ir savo prekės ženklo žinomumą.

Kaip tai vyksta?

 1. Susisiekite su mumis el. paštu: partneris@didmenineprekyba.lt.
 2. Mes paskirsime individualų susitikimą jums patogiu metu.
 3. Susitikimo metu prašysime, kad pateiktumėte savo prekių sąrašą. Pokalbio metu taip pat suderinsime konkrečias prekes, jų likučius ir kiekius, kainodarą ir kitą reikalingą informaciją.
 4. Aptarę visas partnerystės galimybes, pasirašysime bendradarbiavimo sutartį.
 5. Lauksime dar vieno jūsų el. laiško, kuriame bus pateiktas jūsų parduodamų prekių sąrašas su visa reikalinga informacija prekių įkėlimui į elektroninę didmenineprekyba.lt parduotuvę.
 6. Jūsų prekės bus pristatytos į mūsų sandėlį. Mes būsime atsakingi už jūsų prekių saugojimą, paruošimą ir pristatymą klientui.
 7. Jeigu jums patogiau, galime prekėmis prekiauti iš jūsų sandėlių.

Kodėl mes?

 • Esame įdiegę modernią, šiuolaikišką ir patogią elektroninės prekybos platformą.
 • Nuo pat veiklos pradžios sėkmingai augame ir plečiame savo klientų gretas, kas leido mums užsitarnauti patikimo partnerio vardą.
 • Turime subūrę patyrusių specialistų komandą, vadovaujamės atsakomybės, sąžiningumo ir lankstumo principais, siekdami realizuoti išrankiausių klientų lūkesčius.
 • Prisitaikome prie individualių situacijų, todėl galime užtikrinti atliekamų darbų sklandumą, nepriklausomai nuo to, su kokios apimties užsakymais tektų susidurti.
 • Vertiname bendradarbiavimą, todėl visuomet siekiame abipusiai naudingų susitarimų, padedančių plėsti verslo apimtis ir galimybes.

Susisiekite su mumis

Telefono numeriu: +370 663 01004

El. paštu: partneris@didmenineprekyba.lt