Didmenineprekyba.lt

Didmenine prekybos katalogas – skelbimai

     
Įdėti skelbimą!
    
«    »

Didmeninė prekyba Stock Tommy Hilfiger ir State of art drabužiais

1

Nuotraukos

Didmeninė prekyba Stock Tommy Hilfiger ir State of art drabužiais Didmeninė prekyba Stock Tommy Hilfiger ir State of art drabužiais Didmeninė prekyba Stock Tommy Hilfiger ir State of art drabužiais Didmeninė prekyba Stock Tommy Hilfiger ir State of art drabužiais Didmeninė prekyba Stock Tommy Hilfiger ir State of art drabužiais Didmeninė prekyba Stock Tommy Hilfiger ir State of art drabužiais Didmeninė prekyba Stock Tommy Hilfiger ir State of art drabužiais Didmeninė prekyba Stock Tommy Hilfiger ir State of art drabužiais Didmeninė prekyba Stock Tommy Hilfiger ir State of art drabužiais Didmeninė prekyba Stock Tommy Hilfiger ir State of art drabužiais

Aprašymas

Sveiki,
UAB RM STOKAS – didmeninė prekyba drabužiu stocku Tommy Hilfiger ir State of art.  Kviečiame susipažinti su aukštos kokybės drabužiai vyrams “State of art”. Jūsų laukia platus asortimentas: Striukės, švarkai, liemenės, džinsai, kelnės, megztiniai, puloveriai, marškiniai, polo, maikutės, šortai, aksesuarai ir batai.
Olandiškas brendas nuo 1987 metų. State of art išsiskiria drabužių kokybe ir nepriekaištingu stiliumi, išmeromis nuo S iki 4XL.
Brendas yra žinomas ir parduodamas daugiau nei 15 Europos šalių. 
Kviečiame atvykti į mūsų sandėlį ir gyvai susipažinti su State of art stocku.
Laukiame jūsų Vilnius, Gudelių 9.
Renata
+37067705186


Žymos: , , ,
Statistika: 1340 Peržiūrėta, 1 Šiandiena

Susiję skelbimai

Komentuoti

Comment spam protected by SpamBam

Skelbimo autorius:

Renata

Vilnius


6/4/2016 @ 1:45vakare


+37067705186